Seminarid


Unustamatu seminarielamus ajaloolises Laitse Lossis vaid kiviviske kaugusel Tallinna südalinnast. Hõrgud road ning erilised vabaaja veetmise võimalused ootavad Sind. Võta kaasa oma kolleegid, koostööpartnerid või kliendid. Tervitame Sind naeratuse ja alati südamliku teenindusega.

Laitse Loss pakub konverentside ja seminaride korraldamiseks erineva meeleoluga ruume, neist suurim mahutab teatristiilis 150 kohta, U-stiilis kuni 50 kohta, klassitoa stiilis kuni 70 kohta. Meie ruumid sobivad nii suurema konverentsi, erinevate osalejate arvuga seminari, nõupidamise, töökoosoleku, esitluse korraldamiseks, samuti väiksema vastuvõtu või piduliku ürituse läbiviimiseks. Erinevad võimalused ja meie väike sõbralik ning professionaalne kollektiiv aitab Teie üritusel meie majas igati õnnestuda. Oleme valmis koostama sobiliku paketi, et Teil jääks aega tegeleda ürituse sisulise poolega ja suhtlemiseks kaaslastega kohapeal.

Mõnusa lõõgastusena peale seminaripäeva või vahepalana pakume kohapeal järgnevaid teenuseid:

· Mõrvamüsteeriumi seltskonnamängud
· Saunade kasutamise võimalus
· Massööri teenused

Lisateenused koostööpartneritelt:

· Aktiviteedid Laitse Rallypargis
· Modelleerimine Tauno Kangro eestvedamisel
· Ratsutamine
· Seiklusmängud maastikul
· Hooajal võimalus veeta aega Niitvälja golfirajal
· Teatri või kontserdi külastamise võimalus hooajal

 

Mõrvamüsteerium ettevõtetele

Kui soovite enda ettevõttes hoopis teistmoodi meeskonnakoolitust korraldada, saab Mõrvamüsteeriumil kindlasti kolleege värske nurga alt näha. Tegemist on kaasakiskuva seltskonnamänguga, mis viib maailma, mida argielu ei paku. Üheskoos harutatakse lahti mõistatused, mis viivad ühe koletu roimani. Õhtusöök ja rollimäng toimuvad üheaegselt ning iga osaleja panusest sõltub, milliseks kujuneb õhtu.

Vaata lähemalt

Rõdukabinet

II korrus, kuni 10 kohta
 

Rõdukabinet asub II korrusel, suurusega 19m² (5,3x3,6) ja rõdu 40m² (13,8x2,9). Töölaud kuni 10 inimesele. Soojal ajal saab kohvipause korraldada avaral rõdul.

Vaata grupimenüüd
Vaata plaani

 

Suur saal

Soklikorrus, kuni 150 kohta
 

Suur saal asub lossi sisehoovis, suurusega 110m2 (5,5x20,1). Mahutab teatristiilis kuni 150 inimest, pidulike bankettide ümarlaudade taha kuni 100 inimest.

Vaata hinnakirja ja grupimenüüd

 


Info & broneerimine

E-mail: info@laitseloss.ee
Telefon: +372 55 515 032