Pulmade korraldamine Laitse Lossis

 


35 minutilise autosõidu kaugusel Tallinna südalinnast asub ajaloohõnguline romantiline loss, paiknedes eemal linnakärast ning olles ümbritsetud linnulaulust. Lossi saalide küünaldesäras ning kaminaleegi õdusas soojuses ootab Teid Laitse Loss oma hõrkude roogade ja südamliku teenindusega ning ütleb - Tere Tulemast!

Lossipargis asub Laitse Lossi Valge kabel: esimene sõjajärgsel ajal ehitatud erakätes avalikkusele avatud kabel, mis oma tagasihoidliku sisustuse ja imelise akustiga sobib lisaks laulatuste ja ilmalike abielutseremooniate korraldamisele, ka suurepäraseks kontserdipaigaks ja kuhu mahub kuni 60 inimest.


Pidude korraldamiseks on lossis valida erinevate saalide vahel. Kuldne söögisaal - kuhu mahub pidusööki nautima ühe pika laua taha kuni 48 inimest. Klaveriga salong: korraliku parketi ja klaveriga ruum, mida pulmade puhul kasutatakse palju tantsusaalina. Sisehoovi privaatne peosaal mahutab 100 inimest. Stuudioköök asub lossi I korrusel, sinna serveerime tihti pidude ajal rootsi lauana hilisõhtuseid suupisteid. Stuudioköögis on ka järgmisel päeval mõnus nautida hommikusööki ning ilusal suvepäeval on sealt lihtne minna rõdule linnulaulu saatel kohvi nautima.

Lossipargis oleme korraldanud uhkeid pidusid kuni 150-le külalisele.

Lossis on 18 mugavat külalistetuba, kõik erineva suuruse ja disainiga, igal toal iseloomulik nimi. On tube vanniga või dušiga, kaminaga või ilma, suure baldahiinvoodiga või eraldi vooditega, on luksuslikumaid ja tagasihoidlikumaid tube.

Soklikorrusel asub välisuksega tagahoovi avanev puuküttel leilisaun koos mullivanni ja puhkeruumiga, kokku mahub siia korraga kuni 14 inimest. Õlu on seal külm, leil kuum ja kasevihad vihased.

Oma köök ja söök: lossis oleme pidusööke oma kokkadega korraldanud juba 19 aastat. Pidude korraldamiseks on meil pakkuda välja menüüd just iga seltskonna soovidele. Samuti on meil pikaaegsed koostööpartnerid pulmaisadest kondiiter-pagariteni.Lisainfo saamiseks palun võta meiega ühendust
-->

 


Kontakt

Raili Kann, üritused
Telefon: +372 58802929
raili@laitseloss.ee