Paketid

Laitse Lossis tegevusest puudu ei tule. Oleme lossi külalistele mõeldes vorminud erinevaid pakette nii uhkeks pulmapeoks, lõõgastavaks puhkuseks kui ka unustamatuks seminarielamuseks.
Tervitame Sind naeratuse ja alati südamliku teenindusega.

 

Glamuurne mõrvamüsteerium

Kui tuleb saunatuju...

Tahaks meisterkokaks saada

Tahaks armsamat pildistada


Glamuurne mõrvamüsteerium

Tegemist on kaasakiskuva seltskonnamänguga, mis viib teid maailma, mida argielu ei paku.
Neljakäiguline õhtusöök ja rollimäng toimuvad üheaegselt ning seltskond on rollides kogu õhtu. Iga osaleja panusest sõltub, milliseks kujuneb õhtu. Mängu viivad läbi kogenud ja leidlikud mängujuhid.

Vaata lähemalt


Kui tuleb saunatuju...

Saunakompleksi mahub kasutama ca. 12 külalist. Seal on eraldi eesruum, puuküttega leilisaun, minibassein. Leilisaun mahutab korraga 6 saunalist ning mullivanni mahub korraga samuti 6 külalist. Tõsi küll, lapsi on seal korraga sulistanud 11. Sauna võib tellida toite restoranimenüüst. Saun ise on eraldatud, sinna pääseb ka lossi lõunapoolsest küljest, eraldi uksest.

Vaata lähemalt


Tahaks meisterkokaks saada

Stuudioköök Laitse lossis on tehtud just kokanduse meistriklassideks. Marmortasapindade taha mahub 12 osalejat. Põlled ette, mütsid pähe ja õhtusööki valmistama. Hea mõte sünnipäevade tähistamiseks, ettevõtte väljasõiduürituseks, seminaride jätkuks.

Vaata lähemalt


Tahaks armsamat pildistada

Lossi ajaloolistes ruumides pildistamine pakub põnevaid väljakutseid ning loob vaheldust tavapärase fotostuudio kõrval. Olgu selleks buduaari, akti või portreeseeria - professionaalne fotosessioon lossi seinte vahel lisab romantilisust ning salapära.

Vaata lähemalt